fbpx
Szybki kontakt

Lakiernictwo-Blacharstwo

Piękny połyskujący lakier, nienaganna karoseria i duże felgi – właśnie o takim samochodzie marzy każdy z nas. Niestety nawet kupując nowy samochód, nie można zbyt długo cieszyć się jego perfekcyjnym wyglądem – kamyczki spod kół przejeżdżających w pobliżu samochodów, sól na drogach, stłuczki i kolizje czy korozja dość szybko potrafią pozbawić karoserię atrakcyjnego wyglądu. Na szczęście u nas szybko i sprawnie możesz przywrócić jej pierwotny wygląd.

Opis

 • Nazwa usługi : Blacharstwo Samochodowe, Lakiernictwo Samochodowe
 • Doświadczenie : 10 lat
 • Czas realizacji : 30 min do kilku miesięcy
 • Producenci użytych środków : 3M, Techwar, Magnum
 • Wykorzystane narzędzia : Spoter, Rama naprawcza, Spawarki, Prasy, Kabina Lakiernicza
 • Rezultat : Przywrócenie pełnej sprawności karoserii

zostaw numer-doradzimy

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException

Porsche 911 (997) to kolejny owoc naszego pakietu Medium+.

Tym razem mieliśmy do czynienia z dosyć mocno zniszczonym lakierem tzw. Miękkim Czarnym UNI, czyli jednym z najtrudniejszych w obróbce i utrzymaniu w perfekcyjnym stanie.

Stanęliśmy na wysokości zadania i wypolerowaliśmy auto tak dobrze, jak pozwolił nam na to sam lakier. Usunęliśmy maksymalną ilość zarysowań i zabezpieczyliśmy całą karoserię pakietem dedykowanych powłok ceramicznych Ultracoat.

Na lakier trafiła 2 warstwowa, 3 letnia powłoka ceramiczna. Na szyby 2 letnia powłoka Ultracoat Umbrella, a na felgi najlepsza znana nam powłoka ceramiczna Ultracoat Metal Guard.

Pakiet Medium+ zawiera również sprzątanie wnętrza, które wykonaliśmy z odpowiednią starannością.

Wszystkie nasze pakiety można przeanalizować w sekcji z komentarzami.

-------- TERMINY I INFORMACJE -------
👉 ☎️ [+] 48 730355355
💻 WWW.VMGARAGE.PL
🌎 Warszawa/Łomianki ul.Kolejowa 338
------------ VM GARAGE -------------

#top #ceramika #lakierowanie
... Zobacz więcejZobacz mniej

Komentarze na Facebook

Zadzwoń i zapytaj o rabat -15% na zabezpieczenie auta bezbarwną folią ochronną PPF

Atrakcyjne cenowo pakiety powłok ceramicznych

Lakiernictwo samochodowe Warszawa

Kupując używany samochód, wielu z nas z pewnością sprawdza jego karoserię pod kątem wykonanych prac blacharsko-lakierniczych. Dzieje się tak w dużej mierze dlatego, że sporo z zakładów oferujących tego typu usługi podchodzi niezbyt profesjonalnie do powierzanych zadań – czego rezultatem jest niskiej jakości powłoka lakiernicza, której nie tylko trwałość, ale również dopasowanie, połysk i gładkość pozostawiają wiele do życzenia. Niekiedy różnice w kolorze widać już na pierwszy rzut oka, innym razem wystarczy przejechać dłonią, by wyczuć nierówności i zanieczyszczenia na warstwie lakieru. Nic zatem dziwnego, że niewiele osób świadomie decyduje się na kupno samochodu po wykonanych poprawkach lakierniczych, a przecież z czasem niemal każde auto ma defekty i niedoskonałości, z którymi pozwoliłoby się uporać ponowne lakierowanie wybranych elementów lub całej karoserii.
Oczywiście nie wszyscy niedbale wykonują prace lakiernicze – jesteśmy przekonani, że korzystając z naszych usług, będziesz zadowolony z osiągniętych rezultatów, a naniesiona przez nas pokrywa lakiernicza będzie niezwykle trwała i odporna na pojawiające się podczas eksploatacji samochodu zagrożenia. Z pewnością nie wpłynie negatywnie na zainteresowanie przyszłych kupujących.

Lakiernictwo samochodowe Łomianki – dlaczego robimy to najlepiej?

Oddając samochód do naszego zakładu, możesz mieć pewność, że prace zostaną wykonane profesjonalnie, przy wykorzystaniu najnowszych technologii, czego rezultatem będzie doskonałej jakości powłoka lakiernicza. Nasi lakiernicy to osoby od lat zajmujące się tym aspektem mechaniki samochodowej, ich doświadczenie pozwala na uniknięcie popełnianych przez początkujących błędów, a także pełnego wykorzystania potencjału zapewnianego przez wykorzystywane przez nas urządzenia i aparaturę.

Jednym z rozwiązań, które znajdziesz u nas, a które znacząco poprawiają jakość wykonywanej powłoki lakierniczej, jest specjalna komora służąca do malowania. Dzięki jej wykorzystaniu mamy pewność, że do lakierowanej powierzchni nie przylgnie żadna niepożądana cząsteczka – ani kurzu, ani piasku, ani nic innego, co mogłoby negatywnie wpływać na wygląd powłoki lakierniczej.

Doświadczenie nauczyło nas ponadto, że nie ma dróg na skróty – jeśli lakierowanie ma być wykonanie poprawnie i przywrócić samochodowi pierwotny wygląd, to konieczny będzie demontaż elementu przeznaczonego do malowania. To czasochłonne i nie wszyscy tak robią – ale tylko w ten sposób mamy pewność, że odbierając samochód z naszego garażu, będziesz zachwycony.
Nie oszczędzamy także na materiałach – wykorzystujemy głównie renomowane produkty marek Brulex, 3M, U-Pol czy Colad. Oznacza to nieco większe wydatki, ale daje pewność bardzo dobrych wyników za każdym razem, gdy podejmujemy się lakierowania. Przy doborze lakieru korzystamy ze specjalistycznej aparatury pomagającej dobierać tony i odcienie – gwarantujemy, że malowane elementy nie będą odstawały od reszty karoserii.

Szybkie naprawy lakieru Warszawa

Nie każda naprawa lakiernicza musi trwać kilka dni i oznaczać duże koszty. Niektóre z defektów możemy naprawić w ciągu kilku godzin, a nawet szybciej. Jednak niezależnie od tego, czy zechcesz, byśmy wykonali dla Ciebie niewielką korektę, która nie będzie wymagała lakierowania, czy chcesz gruntownie odnowić powłokę lakierniczą na karoserii swojego samochodu – u nas możesz liczyć na sprawne i szybkie wykonanie usługi. Z racji doświadczenia naszej kadry, wykorzystania markowych i sprawdzonych narzędzi i starannej organizacji jesteśmy pewni, że potrafimy uporać się z każdym problemem trapiącym lakier Twojego samochodu w najkrótszym możliwym terminie.

Szybkie naprawy lakieru Łomianki – jakość w krótkim czasie

Oczywiście szybkie wykonanie jakiejkolwiek usługi, na jaką możesz liczyć w naszym garażu, nie oznacza problemów z jakością. Wielu klientów obawia się szybkiego wykonania prac blacharsko-lakierniczych właśnie z powodu zaniedbań wynikających z pośpiechu, które później odbijają się na naniesionej powłoce lakierniczej. Z nami nie ma takiej obawy – to, że wykonujemy swoje usługi szybko, wynika głównie ze świetnej organizacji pracy, wykorzystywania nowoczesnych i wydajnych rozwiązań i ogromnego doświadczenia. Na żadnym etapie prac nie ma miejsca na kompromisy czy cięcia kosztów – wychodzimy z założenia, że albo wykonujemy pracę perfekcyjnie, albo wcale.

Naprawy smart repair Warszawa

Jeśli karoseria Twojego samochodu ma tylko powierzchowne defekty, w postaci odprysków, otarć, rys (również głębokich), niewielkich wgnieceń, pękniętych plastików, zarysowanych felg, poszarzałych reflektorów, albo jego wnętrze wymaga pewnej renowacji, to prawdopodobnie wcale nie potrzebujesz czasochłonnego i kosztownego malowania, ani innych prac wykonywanych przez „tradycyjne” warsztaty samochodowe. Z powodzeniem większość wymienionych poprawek można wykonać w formule „smart repair”, pozwalającej na bezinwazyjne i błyskawiczne przywrócenie samochodowi pożądanego wyglądu. Większość prac wykonywanych jest w ciągu jednej lub dwóch godzin, nie musisz więc planować ich z ogromnym wyprzedzeniem – po prostu przyjeżdżasz na wskazaną godzinę i delektując się serwowaną w poczekalni kawą, oczekujesz na odbiór swojego samochodu.

Naprawy smart repair Łomianki – jak robimy to my?

Dzięki bardzo dobrej organizacji pracy w naszym warsztacie jesteśmy w stanie z dość dużą dokładnością umówić się z Tobą na konkretną porę – zostawiasz na swój samochód, a my zajmiemy się likwidacją estetycznych defektów. Bezinwazyjnie usuniemy większość wgnieceń na karoserii (np. na skutek gradobicia, uderzenia drzwiami sąsiedniego samochodu, czy innego incydentu) – bez konieczności stosowania szpachli i późniejszego malowania, oczywiście, jeśli nie doszło do uszkodzenia powłoki lakierniczej. Dzięki temu udaje się zachować oryginalny lakier samochodowy, a karoseria wraca do pierwotnego stanu. Pęknięte zderzaki i inne plastikowe elementy spawamy i szlifujemy, tak by wykonane łączenie jak najmniej rzucało się w oczy. Pomagamy również w usuwaniu odprysków i pęknięć na szybach klejonych – w wielu przypadkach oznacza to brak konieczności wymiany tego kosztownego elementu. U nas zregenerujesz także wnętrze pojazdu – usuniesz trudne plamy, zlikwidujesz uszkodzenia tapicerki, czy odświeżysz kolor plastików.
Postaw na nas!

Niezależnie, czy potrzebna Ci tylko niewielka interwencja lakiernicza, czy gruntowne malowanie samochodu, u nas możesz liczyć na profesjonalne wykonanie prac – korzystając z doświadczenia naszych pracowników i najnowocześniejszych rozwiązań. Zawsze wykorzystujemy jakościowe materiały, działamy sprawnie i bardzo szybko, a ponadto możemy bezgotówkowo rozliczyć szkodę z ubezpieczenia – zdejmując z Ciebie całą biurokrację. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje auto trafi w dobre ręce, to powierz je nam – na pewno nie będziesz tego żałować!

Na jak długo wystarczy

Fachowa naprawa może zagwarantować długie lata eksploatacji bez konieczności ponownego zainteresowania się naprawianymi wcześniej elementami. My natomiast bardzo polecamy zabezpieczyć całą karoserię samochodu powłokami Ceramicznymi, wcześniej warto zrobić korektę lakieru na całym aucie. Taka szczegółowa troska o stan i wygląd lakieru będzie cieszyć wyglądem naprawionej karoserii długie lata.

Dlaczego my

 • Profesjonalnie zajmujemy się detailingiem ponad 10 lat
 • Menedżer studia osobiście kontroluje i czuwa nad poszczególnymi procesami
 • Innowacyjne technologie , materiały i sprzęt od najlepszych światowych marek
 • Studio detailingu wyposażone zgodnie z potrzebami dla wykonania jakościowej usługi
 • Każda praca jest autorska i prowadzona zgodnie z wcześniej omówionym planem
 • Opłatę za usługe pobiera się po zakończeniu prac i wydaniu samochodu klientowi
 • Sensowna cena za jakosciową usługę detailingu

NIEZDECYDOWANY? POMOŻEMY