fbpx
Szybki kontakt

Lakiernictwo-Blacharstwo

Rdza, która zżera progi i nadkola, kolizja w której został uszkodzony nasz pojazd, bądź gałąź która spadła nam na samochód. Z tym wszystkim nasz serwis poradzi sobie bez problemu i w krótkim czasie.

Opis

 • Nazwa usługi : Blacharstwo Samochodowe, Lakiernictwo Samochodowe
 • Doświadczenie : 10 lat
 • Czas realizacji : 30 min do kilku miesięcy
 • Producenci użytych środków : 3M, Techwar, Magnum
 • Wykorzystane narzędzia : Spoter, Rama naprawcza, Spawarki, Prasy, Kabina Lakiernicza
 • Rezultat : Przywrócenie pełnej sprawności karoserii

zostaw numer-doradzimy

Blacharstwo-lakiernictwo to

Naprawa blacharsko-lakiernicze samochodowe polega na przywróceniu pełnej sprawności karoserii samochodu po kolizji, bądź po uszkodzeniach związanych z wiekiem auta. Rdza, która zżera progi i nadkola, kolizja w której został uszkodzony nasz pojazd, bądź gałąź która spadła nam na samochód. Z tym wszystkim nasz serwis poradzi sobie bez problemu i w krótkim czasie. Także rozliczamy szkody bezgotówkowo z OC sprawcy.

Przyczyny

Najczęstszą przyczyną zgłaszania się do nas przez ludzi z uszkodzeniami blacharskimi są kolizje drogowe. Czasami bywają groźne, a naprawa uszkodzonych aut jest bardzo czasochłonna. Jednak większość napraw to niegroźne uszkodzenia parkingowe bądź samochody po drobnych stłuczkach ulicznych.

Technologia

Technologia napraw blacharskich jest bardzo różna. My potrafimy naprawiać auta zniszczone i z przemieszczeniem elementów nośnych na ramach blacharskich, które posiadamy w naszym warsztacie. Stosujemy przy naprawach blacharskich między innymi techniki napraw PDR, które pomagają zlikwidować drobne wgniecenia zazwyczaj w 100%, dzięki temu nie nakładamy gigantyczne warstwy szpachli jak to robią pseudo fachowcy od blacharstwa samochodowego, którzy nie potrafią albo po prostu oszczędzają czas, który później przeznaczą na kolejne niefachowe naprawy. Nasi specjaliści poświęcają na usunięcie uszkodzeń blacharskich wiele godzin i warstwa szpachli, którą się nakłada na naprawiany element, jak jest w ogóle niezbędna, nie przekracza 1-2 mm. Pracujemy na spoterach renomowanych producentów które bardzo ułatwiają prace i oszczędzają czas. Posiadamy komorę lakiernicza, która gwarantuje sukces w lakierowaniu samochodu. Stosujemy się też do prawidłowych technik napraw blacharskich i staramy się zawsze rozebrać element nad którym pracujemy, zdjąć błotnik do lakierowania na przykład, rozbroić zderzak itd.

Dla kogo jest potrzebna i kiedy

Miałeś kolizje drogowa i nie wiesz gdzie i jaki warsztat wybrać? My służymy pomocą w ciężkich przypadkach. Rozliczamy szkody bezgotówkowo z OC sprawcy. Państwo nie muszą martwić się absolutnie o nic w momencie podjęcia decyzji o współpracy z naszym serwisem Blacharsko – Lakierniczym. Naprawiamy też uszkodzenia blacharskie i lakiernicze, które powstają w wiekowych samochodach, korozja, przebarwienia lakieru, łuszczenie się klaru. Po naprawach lLakierniczych bądź też blacharskich zadbamy o wygląd waszego samochodu w naszym studio detailingu.

Materiały

Rynek materiałów do napraw Blacharsko-Lakierniczych jest dość obszerny, my korzystamy z materiałów które są od lat znane w dobrych serwisach blacharskich takich jak Brulex, 3M, U- Pol, Colad. Nie oszczędzamy na kosztach powiązanych z zakupem niezbędnych wyrobów, iż tylko jakościowe materiały są podstawą dla satysfakcjonującej naprawy.

Blacharstwo-lakiernictwo cena

Kształtowanie ceny na naprawy Blacharskie i Lakiernicze zależą w pierwszej kolejności od rodzaju uszkodzeń samochodu. Druga sprawa to klasa samochodu. W autach miejskich dzięki prostej konstrukcji koszty naprawy są tańsze, a na przykład w 15 letnim Mercedesie S- class, niegroźnie wyglądające uszkodzenie potrafi zrobić nieopłacalną naprawę takiego samochodu. Natomiast w naszym studio każdy kierowca może mieć pewność że naprawa będzie wykonana zgodnie z jego oczekiwaniami.

Na jak długo wystarczy

Fachowa naprawa może zagwarantować długie lata eksploatacji bez konieczności ponownego zainteresowania się naprawianymi wcześniej elementami. My natomiast bardzo polecamy zabezpieczyć całą karoserię samochodu powłokami Ceramicznymi, wcześniej warto zrobić korektę lakieru na całym aucie. Taka szczegółowa troska o stan i wygląd lakieru będzie cieszyć wyglądem naprawionej karoserii długie lata.

Dlaczego my

 • Profesjonalnie zajmujemy się detailingiem ponad 10 lat
 • Menedżer studia osobiście kontroluje i czuwa nad poszczególnymi procesami
 • Innowacyjne technologie , materiały i sprzęt od najlepszych światowych marek
 • Studio detailingu wyposażone zgodnie z potrzebami dla wykonania jakościowej usługi
 • Każda praca jest autorska i prowadzona zgodnie z wcześniej omówionym planem
 • Opłatę za usługe pobiera się po zakończeniu prac i wydaniu samochodu klientowi
 • Sensowna cena za jakosciową usługę detailingu

NIEZDECYDOWANY? POMOŻEMY