fbpx
Szybki kontakt

Ochrona lakieru folią

zostaw numer-doradzimy

Cennik

Auto Male i Srednie Duży Sedan i SUV Auto zastępcze
Pakiet Bikini Od 2500 Od 3000 90
Pakiet Full Front Od 4000 Od 5000 90
Pakiet Full Car Indywidualnie Indywidualnie Gratis
Folia na Reflektory 300 400 90
Folia na Klamki 250 300 90

 

 

Pragniesz na długie lata zachować pierwotny lakier swojego samochodu oraz ochronić go od zarysowań i odprysków? Mamy na to skuteczny sposób! Oklejanie karoserii folią ochronną to nowatorskie rozwiązanie, które pozwala zachować atrakcyjny wygląd pojazdu na długi czas. Na lakierowane miejsca nadwozia nakładana jest poliuretanowa folia wraz z warstwą klejącą – większość osób decyduje się na to rozwiązanie tuż po zakupie auta.

Folie ochronne PPF Warszawa – przyczyny

Lakier samochodu każdego dnia narażony jest na różne działania mechaniczne – piasek, żwir, sól czy gałęzie na drodze bezpowrotnie niszczą oryginalną powłokę, co sprzyja występowaniu korozji oraz znacząco pogarsza wygląd samochodu. Fabrycznie nałożony lakier jest bardzo cienki – jego celem jest głównie ochrona farby od zmian temperatury oraz wilgoci, a nie zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego większość osób już po kilku latach zauważa na swojej karoserii zarysowania, odpryski oraz innego rodzaju mikrouszkodzenia – co kończy się koniecznością malowania niektórych elementów na nowo. Czy da się temu zapobiec? Jak najbardziej!

Folie ochronne PPF Warszawa – nowatorska technologia

Folie ochronne gwarantują stuprocentową izolację przed czynnikami zewnętrznymi, zapobiegając nieodwracalnym uszkodzeniom wierzchniej warstwy samochodu. Co wchodzi w skład usługi, którą oferuje nasze studio?

 • Konsultacja z klientem, która obejmuje omówienie planu oklejania karoserii
 • Staranne wyczyszczenie konkretnych miejsc, przed oklejeniem
 • Odtłuszczenie karoserii
 • Precyzyjne wycięcie folii ochronnej pod model auta na specjalnym ploterze
 • Oklejenie nadwozia folią ochronną PPF
 • Suszenie warstwy klejącej
 • Kontrola wszelkich elementów

Folie ochronne PPF Łomianki – komu polecane i kiedy?

Zastosowanie bezbarwnej foli poliuretanowej to gwarancja ekstremalnej ochrony lakieru samochodowego. Chętnie decydują się na nią właściciele auta klasy premium. Dzięki takiej ochronie można skutecznie zapobiec zarysowaniom, odtlenianiu, zmatowiałościom czy pojawieniu się odprysków lub smoły na elementach nadwozia.

Wiele osób z pieczołowitością dba o swoje smartfony oraz wyposaża je w folie lub szkła ochronne – dlaczego nie zrobić tego samego z autem? Zalecamy oklejenie samochodu od razu po zakupie, dzięki czemu będzie ono cieszyć oczy właściciela swoim nienagannym wyglądem oraz zachowa swoją wysoką wartość w razie ewentualnej sprzedaży. Folia ochronna PPF to wręcz obowiązkowa usługa dla każdego, kto posiada szybkie oraz drogie auto, oraz często jeździ nim po autostradach.

Tylko najlepsze materiały

Podczas wykonywania usługi oklejania samochodów korzystamy tylko z najlepszych materiałów, dostępnych na światowym rynku. Folie, których używamy to produkty klasy premium od dostawców amerykańskich – takie jak SunTek, Premium Shield, Venture Shield. Stosujemy tylko folie samoregenerujące się. Co to oznacza? Nawet spore zarysowania, które się na niej pojawiają niejako „zabliźniają się” pod wpływem wyższej temperatury.

 • Folie PPF są w pełni przezroczyste oraz całkowicie niewidoczne na nadwoziu, nie zaburzając harmonicznego wyglądu auta
 • Wyróżnia ich grubość 3x większa od fabrycznego lakieru – około 200 mikronów
 • Folia ochronna wygląda tak samo jak lakier samochodu
 • Specjalna warstwa zapobiega powstawaniu zarysowań
 • Folia jest w 100% usuwalna, w każdej chwili można z niej zrezygnować bez obaw o uszkodzenia lakieru.

Folie ochronne PPF Łomianki – cena usługi

Folie poliuretanowe to ekstremalnie skuteczna i wytrzymała ochrona lakieru. Cena usługi idzie więc w parze z jakością – nic dziwnego, że oklejenie auta folią ochronną nie jest tanie. Warto pamiętać, że 70% kosztów każdej usługi to cena zakupu wysokiej jakości folii. Jeżeli więc cena jest dosyć niska, możemy być pewni, że to oszustwo. Niskojakościowa folia nie zapewni ochrony karoserii i nie spełni oczekiwań klienta.

Okres użytkowania

Po nałożeniu foli ochronnej auto nie wymaga specjalnego traktowania – wystarczy jedynie zadbać o standardową pielęgnację. W razie potrzeby folie można polerować lub nałożyć na nią powłokę ceramiczną Cermic Pro, dzięki czemu karoseria nabierze efektu hydrofobowego oraz atrakcyjnego połysku. Przy normalnej eksploatacji folia zabezpieczająca będzie spełniać swoją funkcję przez wiele lat.

Czego należy się obawiać?

Sam zabieg oklejania samochodu nie jest skomplikowany, a doskonały efekt jest gwarantowany – jednak tego, czego należy się obawiać to :

 • Oszuści – zastąpienie kosztownej foli poliuretanowej tanią folią winylową, która jest aż 6x tańsza to często spotykane oszustwo. Niskiej jakości folia już po pół roku będzie nadawała się tylko do wymiany, która jest czasochłonna oraz kosztowna. Nie warto ryzykować – w tym przypadku niska cena zawsze idzie w parze z niską jakością.
 • Amatorzy – stopień profesjonalności pracowników ma ogromne znaczenie. Warto więc zwracać uwagę na wygląd i czystość zakładu, stronę internetową firmy, jej opinie w internecie oraz zdjęcia i wideo.

Zalecenia specjalistów

Polecamy oklejenie nowego samochodu zaraz po jego zakupie, co pozwoli zapobiec nawet minimalnym zarysowaniom.

W przypadku auta z przebiegiem oraz uszkodzeniami lakieru niezbędne jest polakierowanie elementów, które mają być oklejone – wraz z wyschnięciem może to zająć koło 10-15 dni.

Dla każdego auta polecamy także nałożenie powłoki Ceramic Pro, która zwiększy żywotność folii. Co więcej, ułatwi utrzymanie samochodu w czystości oraz wzmocni atrakcyjny połysk. Powłoka ceramiczna ochroni również folie przed odchodami ptaków i owadów, które mogę pozostawić na niej trwałe ślady ze względu na występujący w nich kwas.

Proponujemy zestaw folii indywidualnie dobrany do potrzeb klienta i rodzaju eksploatacji samochodu. Może to być pakiet „Optymalny” lub „Standardowy” w przypadku aut miejskich lub też pakiet „Pełny” przy droższych autach oraz bardziej intensywnym użytkowaniu.

 

Nasze pakiety

Pakiet bikini

 Pakiet bikini oklejanie samochodu

Pakiet full front

Pakiet full front oklejanie samochodu

Pakiet full car

Pakiet full car oklejanie samochodu

Dlaczego my

 • Profesjonalnie zajmujemy się detailingiem ponad 10 lat
 • Menedżer studia osobiście kontroluje i czuwa nad poszczególnymi procesami
 • Innowacyjne technologie , materiały i sprzęt od najlepszych światowych marek
 • Studio detailingu wyposażone zgodnie z potrzebami dla wykonania jakościowej usługi
 • Każda praca jest autorska i prowadzona zgodnie z wcześniej omówionym planem
 • Opłatę za usługe pobiera się po zakończeniu prac i wydaniu samochodu klientowi
 • Sensowna cena za jakosciową usługę detailingu

NIEZDECYDOWANY? POMOŻEMY