Czyszczenie i detailing wnętrza - VM Garage - Detailing Studio

Auto detailing - mycie oraz sprzątanie wnętrza

Profesjonalny auto detailing to usługa, która pomoże Ci zadbać o perfekcyjny wygląd Twojego pojazdu.

zobacz
video

Mycie oraz czyszczenie samochodu bywa bardzo żmudnym zadaniem – wiele zakamarków, różne powierzchnie, wnęki i niezliczona ilość detergentów sprawia, że dla niejednej osoby jest to nie lada wyzwanie. Na szczęście z pomocą przychodzi profesjonalna usługa auto detailingu. Dlaczego warto się na nią zdecydować?

Na czym polega dokładne mycie medtailingowe oraz czyszczenie i sprzątanie wnętrza samochodu, wykonywane przez VM Garage?

Jest to usługa, która pomoże Ci zadbać o perfekcyjny wygląd swojego pojazdu. W ramach tego procesu podejmujemy się różnych działań, których celem jest usunięcie wszelkich zanieczyszczeń karoserii oraz wnętrza pojazdu. Mowa tu o wszelkich zabrudzeniach na lakierze samochodu. Zadbamy również o kokpit i wszystkie inne elementy plastikowe, na których wraz z biegiem czasu także może osadzić się warstwa uciążliwego brudu. W ramach usługi usunięte zostaną również nieprzyjemne zapachy. W tym celu wykorzystywane są tylko specjalistyczne preparaty, które charakteryzują się błyskawicznym działaniem i maksymalną skutecznością, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Mycie detailingowe w VM Garage krok po kroku

Mycie detailingowe składa się z wielu etapów. W ramach usługi możesz liczyć na:

  • wieloetapowe ręczne mycie z deironizacją, usuwaniem wszelkich zabrudzeń wraz z resztkami smoły, czyszczeniem wnęk
  • odkurzenie wnętrza samochodu;
  • dokładne wyczyszczenie najbardziej problematycznych miejsc;
  • oczyszczenie tapicerki aktywną pianą;
  • mycie odkurzaczem piorącym;
  • osuszanie wnętrza matą termiczną;
  • czyszczenie parowe kanałów wentylacji i winyla;
  • ozonowanie wnętrza.

Każdy z powyższych etapów mycia detailingowego jest niezmiernie ważny w zachowaniu długotrwałej czystości w naszym pojeździe. Podczas każdej z czynności wykorzystujemy tylko specjalistyczne sprzęty i niezawodne, w pełni bezpieczne dla samochodu profesjonalne detergenty. Wszystkie środki czystości, których stosujemy, pochodzą od topowych producentów z branży kosmetyki samochodowej. Jest to gwarancją maksymalnej skuteczności i najwyższej jakości świadczonej usługi!

Door to door

Nie masz czasu na dojazdy? Odbierzemy od Ciebie samochód i dostarczymy pod wskazany adres po wykonanej usłudze.*

Auto zastępcze

Potrzebujesz auta zastępczego na czas wykonywanej usługi? Nie ma problemu! Udostępnimy Ci jedno z naszej floty.*

*GRATIS przy wybranych zakresach wykonywanych usług detailingowych.

Usługa detailingu samochodowego w VM Garage – kto powinien z niej skorzystać?

Świeżość i piękny wygląd pojazdu to bardzo ważna kwestia dla wielu kierowców. Z detailingu samochodowego skorzystać może każda osoba, której zależy na pełnej czystości. Mycie detailingowe oraz sprzątanie wnętrza pojazdu będzie świetnym wyborem w przypadku kierowców, którzy kupili używany samochód i chcą się pozbyć zanieczyszczeń po poprzednim właścicielu, lub gdy w niedalekiej przyszłości planują sprzedaż pojazdu – dzięki naszej usłudze przywrócony zostanie jego oryginalny blask i na pewno znacznie szybciej znajdzie się chętny kupiec.

Profesjonalny detailing samochodów wykonywany przez VM Garage

Profesjonalne mycie detailingowe to nasza specjalność! Nasi specjaliści mogą pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem i ogromną wiedzą, która jest niezbędna do zapewnienia usługi na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, materiały i sprzęt, które pochodzą od najlepszych światowych marek. Ponadto zawsze bierzemy pod uwagę wymagania i oczekiwania naszych klientów, dlatego każda praca przebiega zgodnie z ustalonym wcześniej planem działania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania. Nie czekaj, już teraz skorzystaj z naszych usług!

Zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy

Ostatnie realizacje

Dołącz do nas w social media

Obserwuj vmgarage