Lakiernictwo samochodowe Warszawa Łomianki szybkie naprawy smart repair lakieru

Lakiernictwo - blacharstwo

Profesjonalnie usługi blacharsko-lakiernicze zapewnią Twojemu samochodowi piękny i nieskazitelny wygląd, bez względu na wiek i liczbę przejechanych kilometrów.

Usługi blacharsko-lakiernicze, które oferujemy w naszym zakładzie, to profesjonalne działania, których celem jest przywrócenie samochodowi pierwotnego stanu i wyglądu. Realizacje obejmujące naprawy blacharskie i lakiernicze będą doskonałym wyborem, jeśli Twój samochód posiada różnego rodzaju uszkodzenia – czy to powstałe na skutek kolizji, czy te wynikające z intensywnej eksploatacji lub postępu korozji. Nie czekaj, już teraz skorzystaj z usług VM Garage!

Lakiernictwo samochodowe Warszawa

Usługi blacharsko-lakiernicze w VM Garage gwarancją pięknego wyglądu samochodu. Profesjonalnie wykonane przez VM Garage usługi blacharsko-lakiernicze zapewnią Twojemu samochodowi piękny i nieskazitelny wygląd, bez względu na wiek i liczbę przejechanych kilometrów. Każdy pojazd, który zostanie oddany w nasze ręce, będzie wyglądał jakby wyjechał prosto z salonu! Za wszystkimi realizacjami, które wykonywane są w naszym zakładzie, stoją prawdziwi specjaliści, którzy mogą pochwalić się bogatym, ponad 10-letnim doświadczeniem oraz niezbędną wiedzą.

Lakiernictwo samochodowe Łomianki – Trwała i w pełni dopasowana powłoka lakiernicza

Wysokiej jakości powłoka lakiernicza to gwarancja trwałości, niezawodności i stuprocentowego dopasowania do powierzchni samochodu. Połysk i gładkość lakieru to podstawa, aby samochód mógł pięknie się prezentować bez względu na okoliczności.

W VM Garage zadbamy o to, aby tak właśnie było. Dzięki naszej usłudze zapomnisz o takich mankamentach jak różnice w kolorze, chropowatość i zanieczyszczenia w warstwie lakieru. Gwarantujemy wykonanie każdej realizacji na najwyższym poziomie z uwzględnieniem indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Nasze powłoki lakiernicze są odporne na działanie różnych niekorzystnych czynników – zarówno chemicznych, mechanicznych, jak i atmosferycznych. Dzięki nam Twój samochód zachowa piękny wygląd przez bardzo długi okres.

Door to door

Nie masz czasu na dojazdy? Odbierzemy od Ciebie samochód i dostarczymy pod wskazany adres po wykonanej usłudze.*

Auto zastępcze

Potrzebujesz auta zastępczego na czas wykonywanej usługi? Nie ma problemu! Udostępnimy Ci jedno z naszej floty.*

*GRATIS przy wybranych zakresach wykonywanych usług detailingowych.

Szybkie naprawy lakieru Warszawa

To, co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji, to szybkość realizacji. Wszelkie czynności blacharsko-lakiernicze wykonywane są w błyskawicznym tempie, dzięki czemu Twój samochód będzie do odebrania nawet już po kilku godzinach od momentu oddania go w nasze ręce! Podczas napraw wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i profesjonalny sprzęt, zatem wszystko przebiega z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Korzystamy m.in. z innowacyjnego rozwiązania, jakim jest komora służąca do malowania, która znacząco eliminuje ryzyko, że do powierzchni samochodu przylegnie jakieś zanieczyszczenie. Podczas lakierowania w pierwszej kolejności demontujemy część, która ma być poddana malowaniu, tak aby końcowy efekt był jak najbardziej satysfakcjonujący dla klienta. Tylko oddzielając dany komponent od pozostałej części samochodu, jesteśmy w stanie osiągnąć zadowalające rezultaty.

Profesjonalny asortyment gwarancją najwyższej jakości usług VM Garage

Podczas realizacji usług blacharsko-lakierniczych wykorzystujemy tylko materiały od czołowych producentów. Zależy nam na maksymalnej efektywności oferowanych usług, zatem zawsze staramy się wybierać tylko produkty z najwyższej półki. Dużą wagę przykładamy również do odpowiedniego doboru lakieru. W tym celu wykorzystujemy specjalistyczną aparaturę, dzięki której jesteśmy w stanie idealnie dobrać kolor i jego odcień, tak aby pomalowane elementy niczym nie różniły się od pozostałej części karoserii.

Naprawy smart repair Warszawa

Dla kierowców, których samochody posiadają tylko drobne i łatwe do usunięcia defekty, w ramach usługi blacharsko-lakierniczej mamy do zaoferowania naprawy w formule Smart Repair. Wybierając tę metodę, nie ma konieczności malowania danego elementu, zatem można sporo zaoszczędzić. Wszelkie odpryski, otarcia i rysy zostaną usunięte bezinwazyjnie.

Zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy

Ostatnie realizacje

Dołącz do nas w social media

Obserwuj vmgarage