Renowacja i Polerowanie Lakieru Samochodu Warszawa

Polerowanie i renowacja lakieru

Polerowanie, renowacja i korekta lakieru to proces, dzięki któremu Twój samochód znowu będzie wyglądał jak nowy!

Profesjonalne usuwanie rys i defektów lakieru samochodowego

Wszystko sprowadza się do stopniowego usuwania niedoskonałości powłoki lakierniczej, czyli wszelkich uszkodzeń oraz skutków ubocznych starzenia. W VM Garage przywracamy fabryczny blask i wygląd lakieru z największą skutecznością.

Wiele osób ma obawy, że polerowanie lakieru jeszcze bardziej uszkodzi ich samochód. Dlatego tak ważne jest to, aby taka usługa została wykonana przez prawdziwych specjalistów z dużych doświadczeniem, jakich spotkać możesz w VM Garage. W naszym zakładzie zawsze dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zabezpieczyć samochód i przygotować przed procesem polerowania. Wykorzystujemy tylko specjalistyczne narzędzia, które będą w pełni bezpieczne dla karoserii Twojego pojazdu. Każdy etap procesu przeprowadzamy z największą starannością, dbając zarówno o efektywne usunięcie rys, jak i o nieuszkodzenie innych części pojazdu. Polerowanie lakieru VM Garage to profesjonalna usługa z gwarancją pełnej skuteczności i bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Na czym polega polerowanie lakieru?

Podczas procesu polerowania lakieru dochodzi do mechanicznej korekty powłoki lakierniczej. Jej celem jest całkowite usunięcie lub zmniejszenie widoczności defektów, które negatywnie wpływają na wygląd pojazdu. Mowa tu przede wszystkim o różnego rodzaju zarysowaniach, hologramach, miejscowych wyblaknięciach i odpryskach. Podczas polerowania lakieru wykorzystuje się specjalne gąbki i pasty polerskie o różnym stopniu chropowatości w zależności od tego, z jakim lakierem mamy do czynienia oraz jak duże jest uszkodzenie. W ostatnim etapie powłokę lakierniczą się odpowiednio wykańcza, tak aby przywrócić jej dawny blask. Wszystkie czynności przeprowadzane są z największą starannością i dokładnością, tak aby końcowy efekt był w 100% zadowalający dla klienta.

Polerowanie lakieru – etapy

Usługa polerowania lakieru to bardzo złożony proces, na który składa się wiele ważnych etapów, z których każdy ma duże znaczenie pod kątem ostatecznego wyglądu pojazdu. Są to m.in.:

  • wstępne oczyszczenie karoserii z różnych zanieczyszczeń;
  • pomiar grubości powłoki lakierniczej;
  • opracowanie indywidualnego toku postępowania usuwania defektów;
  • zabezpieczenie plastikowych i gumowych elementów pojazdów;
  • usunięcie uszkodzeń z użyciem past ściernych i kręgów polerskich;
  • wykończenie i naniesienie powłoki zabezpieczającej.

Door to door

Nie masz czasu na dojazdy? Odbierzemy od Ciebie samochód i dostarczymy pod wskazany adres po wykonanej usłudze.*

Auto zastępcze

Potrzebujesz auta zastępczego na czas wykonywanej usługi? Nie ma problemu! Udostępnimy Ci jedno z naszej floty.*

*GRATIS przy wybranych zakresach wykonywanych usług detailingowych.

Kto powinien skorzystać z usługi polerowania lakieru?

Wraz z upływem czasu, zwłaszcza gdy samochód jest intensywnie eksploatowany, traci on swój wyjątkowy wygląd. Jest to proces naturalny, który bardzo ciężko jest powstrzymać. Na szczęście nasze zabiegi to sprawdzony sposób na to, aby zapewnić samochodowi piękny wygląd bez względu na wiek i liczbę przejechanych kilometrów. Polerowanie lakieru przez VM Garage to gwarancja usunięcia wszelkich uszkodzeń, efektu lustra, przywrócenia głębi koloru i nadania mu pięknego połysku.

Polerowanie lakieru przez VM Garage to usługa, z której powinna skorzystać każda osoba, której zależy na pięknym wyglądzie swojego samochodu. Dzięki nam rysy i zmatowiałości będą już przeszłością! Podczas procesu karoseria zostanie dogłębnie oczyszczona z nagromadzonych przez lata wtrąceń, takich jak smoła, farba drogowa i różnego rodzaju detergenty. Wypolerowana i błyszcząca karoseria zachowa swój piękny wygląd nawet do 6 miesięcy! A jeśli zależy Ci na jeszcze dłuższym okresie, zachęcamy do dodatkowego zabezpieczenia pojazdu najwyższej jakości powłokami ceramicznymi.

Dlaczego my?

  • Profesjonalnie zajmujemy się detailingiem ponad 10 lat
  • Menedżer studia osobiście kontroluje i czuwa nad poszczególnymi procesami
  • Innowacyjne technologie , materiały i sprzęt od najlepszych światowych marek
  • Najwyższa jakosć usług

Zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy

Ostatnie realizacje

Dołącz do nas w social media

Obserwuj vmgarage