Powłoki Ceramiczne Warszawa Łomianki - Ceramic Pro - VM Garage

Powłoki ceramiczne

Wyjątkowe auta zasługują na wyjątkową pielęgnację i ochronę lakieru! Właśnie w tym celu powstają dostępne w naszej ofercie powłoki ceramiczne.

zobacz
video

Lakier samochodowy jest niezwykle delikatny, zatem bardzo szybko ulega zniszczeniu pod wpływem działania niekorzystnych czynników zewnętrznych. Niebezpiecznym dla jego wyglądu może być nie tylko piasek, żwir i inne mechaniczne odłamki, lecz także różnego rodzaju substancje chemiczne. Mowa tu przede wszystkim o często stosowanych preparatach, ale również kwaśnych deszczach czy soli, z którą bardzo często spotkać się można na drodze w okresie jesienno-zimowym. Jak odpowiednio zabezpieczyć nasz lakier? Dobrym pomysłem będzie postawienie na wysokiej jakości powłoki ceramiczne z VM Garage!

Powłoki Ceramiczne Warszawa

Każdemu kierowcy zależy na tym, aby jego samochód pięknie się prezentował bez względu na wiek czy liczbę przejechanych kilometrów. Niestety lakierowane elementy karoserii, podobnie jak wiele innych komponentów w samochodzie, bardzo szybko się zużywają i z biegiem czasu wyglądają nieestetycznie. Największym zmartwieniem dla kierowców są różnego rodzaju odpryski, zarysowania, blaknięcie i zmatowiałości. Na szczęście w VM Garage wiemy, jak sobie z tym poradzić. Wystarczy zabezpieczenie lakieru powłokami ceramicznymi, a przez długi czas będziesz mógł cieszyć się nieskazitelnym wyglądem swojego auta.

Powłokę ceramiczną nanosi się na przygotowaną wcześniej karoserię samochodu – uprzednio umytą, odtłuszczoną i wypolerowaną. Tak zaaplikowana powłoka ceramiczna daje:

  • Doskonałe wzmocnienie lakieru,
  • Atrakcyjny połysk,
  • Nasycony i głęboki kolor,
  • Zabezpieczenie przed promieniami UV,
  • Większą twardość – nawet o kilka punktów w 10-stopniowej skali Mohsa,
  • Ochrona antygraffiti,
  • Efekt samooczyszczania – zabrudzenia nie przylegają do lakieru.

Powłoki Ceramiczne Warszawa – dlaczego warto?

Lakier każdego samochodu codziennie eksponowany jest na wiele przeciwności – sól drogowa, żwir, piasek czy bitum drogowy. Każda z nich z biegiem czasu przyczynia się do powstawania drobnych mikrouszkodzeń, prowadzących do korozji. W rezultacie nieuniknione jest lakierowane całych elementów samochodu, co niestety jest dosyć kosztowe.

Dzięki powłoce ceramicznej uchronisz lakier swojego samochodu przed uszkodzeniami i zmatowieniami lakieru. Nie straszne będą mu także czynniki zewnętrze, gdyż twarda warstwa ceramiczna zapewnia wyjątkowo skuteczną izolację.

Door to door

Nie masz czasu na dojazdy? Odbierzemy od Ciebie samochód i dostarczymy pod wskazany adres po wykonanej usłudze.*

Auto zastępcze

Potrzebujesz auta zastępczego na czas wykonywanej usługi? Nie ma problemu! Udostępnimy Ci jedno z naszej floty.*

*GRATIS przy wybranych zakresach wykonywanych usług detailingowych.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Pakiety powłok ceramicznych

Standard Medium Medium+ Pro
Przygotowanie auta Mycie detailingowe Mycie detailingowe Mycie detailingowe Mycie detailingowe
Polerowanie lakieru One step One step One step
Trwałość powłoki 12 miesięcy 2 lata
(1 warstwa)
3 lata
(2 warstwy)
5 lata
(2 warstwy)
Twardość powłoki - 9H 9H 9H
Zabezpieczenie felg Fronty
(do 40 tys. km)
Fronty
(do 40 tys. km+)
Zabezpieczenie szyb Przód
(do 27 tys. km)
Przód
(do 27 tys. km)
Przód
(do 27 tys. km)
Przód
(do 27 tys. km)
Usługi gratis Mycie szyb
Zabezpieczenie opon
Mycie szyb
Zabezpieczenie opon
Odświeżenie wnętrza
Mycie szyb
Zabezpieczenie opon
Odświeżenie wnętrza
Mycie szyb
Zabezpieczenie opon
Odświeżenie wnętrza
Folie ochronne Wnęki klamek
Ranty drzwi
Wnęki klamek
Ranty drzwi
Wnęki klamek
Ranty drzwi
Wnęki klamek
Ranty drzwi
Cena Zapytaj o cenę Zapytaj o cenę Zapytaj o cenę Zapytaj o cenę

Niezawodne powłoki ceramiczne w VM Garage

Powłoki ceramiczne, które stosujemy w VM Garage, wyróżniają się ogromną odpornością na zużycie, doskonałą gładkością i ponadprzeciętną twardością, co jest gwarancją niezawodnej i w 100% skutecznej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi karoserii. Taką powłokę nanosimy na nadwozie pojazdu po uprzednim umyciu, odtłuszczeniu i wstępnym przygotowaniu jego powierzchni. Dzięki niej zapewnione jest świetne wzmocnienie oryginalnego lakieru, piękny połysk, nasycenie i wydobycie głębi koloru, zabezpieczenie przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych, większa twardość oraz tzw. efekt samoczyszczenia, dzięki któremu wszelkie zanieczyszczenia ze znacznie większą trudnością przylegają do lakieru pojazdu.

Zabezpieczenie lakieru powłokami ceramicznymi w VM Garage krok po kroku

Jak wygląda zabezpieczenie lakieru powłokami ceramicznymi w naszym zakładzie? Nie jest to proces skomplikowany, jednak wymaga rzetelnej wiedzy, precyzji i dużej dokładności. Wszystko rozpoczyna się od starannego wyczyszczenia karoserii z zalegających na niej zanieczyszczeń. Powierzchnia nadwozia musi być idealni czysta i gładka, aby powłoka ceramiczna mogła dobrze spełniać swoje przyszłe zadanie. Kolejnym krokiem jest wypolerowanie i odtłuszczenie lakieru, w celu zapewnienia jak najlepszej przyczepności. Dopiero w następnym etapie nanoszona jest powłoka i wygrzewana specjalnym promiennikiem podczerwieni. Na samym końcu dokładnie sprawdzamy i kontrolujemy jakość całego procesu, a w razie konieczności wykonujemy niezbędne poprawki.

Kto powinien skorzystać z naszej usługi?

Zabezpieczenie lakieru powłokami ceramicznymi to usługa, z której powinien skorzystać każdy kierowca, któremu zależy na nieskazitelnym wyglądzie pojazdu bez względu na okoliczności. Dzięki naszym zabezpieczeniom będzie można wyjechać nawet na najbardziej wymagającą nawierzchnię bez obaw o uszkodzenie lakieru. Nasza usługa jest w szczególności dedykowana pojazdom, które dopiero co opuściły salon samochodowy, choć polecana jest również w przypadku tych, które mają już za sobą długi okres eksploatacji. Podczas realizacji wykorzystujemy bardzo trwałe materiały o najwyższej jakości, które wyprodukowane zostały przez renomowanych producentów z tej branży. Nasze powłoki wchłaniają się do lakieru w trwały i niezawodny sposób, zapewniając świetną ochronę przez 12-18 miesięcy.

W naszym studio posiadamy specjalne pomieszczenie, przeznaczone wyłącznie do wykonywania tego procesu – utrzymywana jest w nim odpowiednia wilgoć oraz temperatura. Do profesjonalnego naniesienia powłoki ceramicznej potrzebne jest również doświadczenie, wiedza i dedykowany sprzęt – przykładowo powłoka powinna być wygrzana przez przynajmniej 15 minut specjalnym promiennikiem podczerwieni. Szanujemy budżet klientów – dlatego cena za wykonane usługi idzie w parze z doskonałą jakością oraz gwarancją satysfakcji.

Dołącz do nas w social media

Obserwuj vmgarage