Usuwanie wgnieceń Warszawa Łomianki (PDR) - VM Garage

Usuwanie wgnieceń (PDR)

Bezinwazyjna i nowatorska metoda, którą stosujemy, pozwala na naprawę wgnieceń bez ingerowania w strukturę lakieru.

Każde wgniecenie karoserii samochodu to dla kierowcy ogromny problem. Może powstać ono w różnych okolicznościach – wystarczy chwila nieuwagi i szkoda murowana. Najbardziej narażone są na to pojazdy, które bardzo często poruszają się po mieście. Wąskie uliczki, wysokie krawężniki, słupy, znaki i inne przeszkody są poważnym zagrożeniem dla karoserii naszego auta. Co zrobić, gdy już dojdzie do takiej nieprzyjemnej sytuacji? Rozwiązaniem problemu może być oferowane przez nas usługa: usuwanie wgnieceń (PDR) od VM Garage.

Usuwanie wgnieceń Warszawa

Często się zdarza, że kierowcy na własną rękę próbują zatuszować ślady stłuczki, kolizji lub innej nieprzyjemnej sytuacji, podczas której doszło do wgniecenia karoserii. Takie rozwiązanie nie jest polecane przez ekspertów, gdyż może doprowadzić do jeszcze większych uszkodzeń, zwłaszcza jeśli osoba, która się tego podejmuje, nie ma żadnego doświadczenia w tej dziedzinie. Jeśli więc zauważyłeś wgniecenie na swoim samochodzie, koniecznie zgłoś się do specjalisty, który pomoże Ci uporać się z problemem. Świetnym wyborem będzie VM Garage – podejmiemy się usunięcia każdego defektu i zagwarantujemy, że Twój samochód będzie wyglądać jak nowy!

Jak usuwają wgniecenia specjaliści z VM Garage?

Wgniecenia w samochodzie mogą powstać w różnych okolicznościach. Najczęściej zdarzają się podczas kolizji, choć mogą powstać również na skutek różnych zjawisk atmosferycznych, takich jak np. grad czy silny wiatr. Usuwanie wgnieceń w VM Garage odbywa się z wykorzystaniem innowacyjnej i co bardzo ważne – bezinwazyjnej metody, dzięki której Twój samochód będzie wyglądać jak nowy.

Podczas realizacji usługi wykorzystujemy metodę PDR, czyli Paintless Dent Repair. Polega ona na usunięciu nieestetycznego wgniecenia bez konieczności ponownego lakierowania. Defekty są wypychane lub wyciągane za pomocą specjalistycznych narzędzi, które gwarantują maksymalną skuteczność i pełne bezpieczeństwo dla innych elementów Twojego pojazdu. Jest to metoda szczególnie polecana w przypadku małych i średnich wgnieceń. Gwarantuje naprawdę świetne rezultaty, z których będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci.

Door to door

Nie masz czasu na dojazdy? Odbierzemy od Ciebie samochód i dostarczymy pod wskazany adres po wykonanej usłudze.*

Auto zastępcze

Potrzebujesz auta zastępczego na czas wykonywanej usługi? Nie ma problemu! Udostępnimy Ci jedno z naszej floty.*

*GRATIS przy wybranych zakresach wykonywanych usług detailingowych.

Usuwanie wgnieceń przez VM Garage – oględziny, przygotowanie i realizacja

Realizacja usuwania wgnieceń rozpoczyna się od przeprowadzenia dokładnych oględzin. Specjalista dokładnie ogląda karoserię w celu ustalenia, czy defekt będzie możliwy do zlikwidowania za pomocą metody PDR, czy też konieczne będzie ponowne lakierowanie. Po ustaleniu planu działania, przygotowywana jest powierzchnia, zabezpieczane są poszczególne elementy pojazdu i kompletowane niezbędne narzędzia.

Po tym etapie można przystąpić do realizacji usunięcia wgniecenia. Może być to wykonane na dwa sposoby. Pierwszy z nich polega na wykorzystaniu specjalnego kleju oraz zaczepów, natomiast drugi przebiega z użyciem profesjonalnych narzędzi o różnych końcówkach, kształcie i długości. Jest to metoda szczególnie polecana w przypadku defektów, do których trudno się dostać od wewnątrz pojazdu.

Dlaczego warto postawić na usuwanie wgnieceń w VM Garage?

Usuwanie wgnieceń metodą PDR to usługa, która jest realizowana przez naszych specjalistów niezwykle szybko, profesjonalnie i skutecznie. Do najważniejszych zalet tej metody należy stosunkowo niska cena, zachowanie oryginalnego lakieru pojazdu, pełne bezpieczeństwo, brak utraty wartości pojazdu, brak konieczności malowania, szybkość realizacji, a także możliwość wykonania prac na miejscu u klienta.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie realizowane przez nas usługi odbywały się na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas wysoka jakość, wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza, którą zawsze wykorzystujemy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy

Ostatnie realizacje

Dołącz do nas w social media

Obserwuj vmgarage